O nás

Bardejovský región je veľmi špecifický a prírodne obohatený. Všetky produkty sú v tomto regióne dopestúvané v ťažkých pôdach, bohatých na minerály, v jednom z najzdravších ovzduší v rámci Slovenskej republiky. V tomto zdravom prostredí, v pôdach bohatých na minerály, chováme pravý slovenský strakatý dobytok. Precízna sejba a žatva domácich farmárov vytvára kvalitné krmivá, ktoré dodávajú dobytku na kvalite. Mlieko, ktoré dovážame do našej mliekarne nachádzajúcej sa v Bardejove, je z garantovane z jedného farmárskeho dvora a dovezené hneď do mliekarne.

Poznamenáme, že náš syr je vyrobený z mlieka, ktoré pochádza z Toplianskej doliny, obklopenej pohoriami Čergov, Busov a Magura. Náš syr je lahodný vďaka vysokým podielom hodnotných živočíšnych bielkovín, dôležitých minerálnych látok a stopových prvkov v mlieku. Mimoriadne nízky počet somatických buniek svedčí o dobrom zdraví vemien našich kráv. V čistom prostredí, v ktorom vyvierajú liečivé minerálne pramene, produkujeme výnimočné mlieko pre naše syry. Vhodný je, samozrejme, aj pre deti a seniorov. Bardejovský syr je jedinečný nielen v rámci Slovenska, ale aj Strednej Európy. Jeho zloženie, chuť a štruktúra je prispôsobená tej správnej lahodnosti. Až po samotnom ochutnaní Bardejovského syra viete adekvátne zhodnotiť jeho kvality.

Našou snahou a filozofiou je ponúkať Vám kvalitné potraviny, ktoré si sami dopestujeme, spracujeme a v čo najkratšom možnom čase ich ponúkame priamo na váš každodenný stôl.